Pse Fero u largua nga rrjetet sociale?!

By

Fero ka disa që është “zhdukur” nga mediat sociale, duke bërë që të komentohet kjo mungesë e tij.

Mirëpo, e gjitha ka një arsye.

Prive mëson se Fero ka vendosur të shkëputet nga llogaritë e tij online e çdo dalje publike, për shkak të albumit që është duke e punuar.

Fero është në Kosovë dhe po e realizon albumin e tij të dytë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm