Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë

By

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari është bërë sot nënë për herë të parë.

View this post on Instagram

Kurre me pare valixhe me te bukur nuk kam pergatitur! Mezi presim te t’kemi ne krahet tone i vogli jone💙 mom and dad is already crazy about ju. @suavinex_albania

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në InstaStory ku shfaqë një buqetë me lule dhe datën e sotme në fokus.

Ndryshe nga e gjithë periudha e shtatzënisë në të cilën ishte tejet e hapur me publikun, Olta këtë moment të pazëvendësueshëm në jetë ka preferuar ta kalojë në privatësi të plotë duke mos e parë të arsyeshme që të paktën tani për tani të ndajë ndonjë fotografi të djalit me publikun.

Me jetë të gjatë! /prive.al

Artikuj të ngjashëm