Emina pa filtër: Si duket modelja në një darkë në shtëpi?

By

Pa asnjë kompleks, Emina Çunmulaj po shfaqë veten përtej filtrave të Instagramit edhe gjatë kësaj periudhe të pas lindjes së vajzës së dytë.

Modelja shqiptare, e angazhuar drejt vajzave dhe pa gjumë është shfaqur edhe në fotografinë e fundit krah motrës dhe bashkëshortit.

Artikuj të ngjashëm