Chris Brown krah reperit shqiptar: “Muzika bën njerëzit të buzëqeshin”

By

Vetëm para pak ditësh Chris Brown dhe reperi me prejardhje shqiptare GASHi, sollën një remix të këngës “Safety”.

Ky projekt ka bërë që dyshja përveç interaksionit profesional, të kenë edhe një raport shoqëror.

Gashi ka shprehur publikisht edhe admirimin e tij për artin e Chris Brown, e ky i fundit ka hedhur edhe një fotografi krah GASHIt, duke shkruar:

“Muzika bën që njerëzit të buzëqeshin” – postim në të cilin GASHI ka komentuar, “Të dua vëlla”.

Shpresojmë që kjo shoqëri e re të lulëzojë dhe të sjellë si produkt projekte të reja muzikore. /Prive.al

View this post on Instagram

Music has a way of making people smile @gashi

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Artikuj të ngjashëm