Më në fund, këngëtarja e njohur shpërndan një foto të rrallë me prindërit e divorcuar

By

Dinamika në familjen “Knowles” ka ndryshuar, por në të ende ekziston dashuri.

Prindërit e këngëtares Beyonce, Tina dhe Mathew Knowles, u divorcuan në vitin 2011 por erdhën së bashku për shou-n e fundit të bijës së tyre në turin “On her Run II” së bashku me Jay-Z më 4 tetor.

Nëna e saj, Tina, tregoi disa fotografi ku shihen të tre së bashku. Poashtu ajo ndjeu “dashuri” edhe për fotografinë ku shihen vetëm Beyonce me babain e saj, shkruan Yahoo, përcjell Klan Kosova.

Këngëtarja me famë botërore ka publikuar një fotografi me babai e saj në Instagram  ku thotë se falënderon të gjithë njerëzit të dashur për mbështetjen që ia kanë dhënë për turin e saj.

Artikuj të ngjashëm