Cila është e ëma cila e bija? Rita Ora dhe nëna e saj, mahnitin me këtë imazh (FOTO)

By

Rita Ora është copy paste mamaja e saj!

Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme shqiptare duket si një vajzë 25 vjeçare dhe mosha s’i ka lënë shenjë fizikut të saj.

Freski rinore dhe tejet fit, Vera ka pamjen e një vajze të re dhe të jep përshtypjen se ka bërë “pakt me djallin për rini të përhershme”.

Është Rita ajo që ka publikuar një fotografi me të ëmën e saj në të cilën ato duken si motra binjake e jo si nënë e bijë.

Bukurinë qartë Rita e ka trashëguar nga e ëma dhe më së miri e dëshmon imazhi i mëposhtëm, që vet Vera e ka publikuar në Instagram së bashku me të bijën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm