Nusja që bëri bujë me natyralitet, tregon produktet e preferuara të fytyrës

By

Më 29 Maj 2018, u kurorëzuan çifti Princi Harry dhe Meghan Markle, e kjo e dyta e morri edhe titullin e dukeshës. Një dasëm mbretërore e madhështore, e ajo çka ra në sy më së shumti ishte grimi shumë natyral i Meghan. Në këtë kohë kur ekziston grimi i rëndë e sidomos në ditën e martesës, Meghan u shfaq tejet natyrale me grim të lehtë që i theksonte shumë bukur tiparet e saj të fytyrës.

Artistët e grimit të Meghan kanë ndarë me publikun, produktet e saja të preferuara të grimit. Fatmirësisht për ne, ato janë produkte që nuk janë të kushtueshme, e disa nga ju edhe mund t’i keni tashmë në sirtarin  e produkteve tuaja.

Maybelline Lash Sensational Luscious Mascara 8.99$
Laura Mercier Radiance, 30.50$
Biore Cleansing Wipes, 8.91$
Georgio Armani Luminous Silk Foundation, 42$
Georgio Armani Luminous Silk Foundation, 42$

Artikuj të ngjashëm