Behgjet Pacolli me urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës së tij (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, vajza e politikanit të njohur kosovar.

Hana – vajza e Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollit, mbushi hiç më pak se 15 vjet.

Pacolli hyri në llogarinë e tij në Instagram për të postuar një fotografi me të dhe për ta uruar në mënyrë shumë të veçantë.

“Vajza ime Hana sot mbushi 15 vjet. Per mua dhe familjën tonë është një festë e mrekullueshme. Shume urime Hana….”, ka shkruar ai.

Urime Hana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm