E kërkoi me ngulm por kjo është dhurata që babai s’ia bleu Ledri Vulës

By

Reperi i famshëm kosovar Ledri Vula, mbrëmë ishte i ftuari i Alaudin Hamitit në Nd’rrimin e Natës.

Ai ka folur edhe për jetën personale, duke thënë se dëshiron të martohet dhe se është i gatshëm që t ëbëhet edhe baba, megjithatë nuk ka thënë se kur pritet të ndodh kjo.

Image result for ledri dhe agron vula

I pyetur nëse është i përkëdheluri i prindërve meqë është fëmijë i vetëm, ai ka thënë se jo.

Ndër të tjera Ledri ka deklaruar se janë prindërit ata që e kanë mbajtur me këmbë në tokë, ndërsa thotë se vjet më parë, i kishte kërkuar të atit një top për ragby, por ai s’ia kishte blerë!

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm