Luana vesh të brendshme me mbushje?! Kjo foto në bikini u mbyll gojën aluduesve!

By

Trupi i prezantueses dhe këngëtares Luana Vjollca shpesh është temë diskutimi nëpër portale.

Ajo shpesh akuzohet se përdor të brendshme me mbushje për t’i dhënë një tjetër formë të pasmeve të saj.

Megjithatë, pas fotos së fundit të saj pak mund të ngelet për t’u diskutuar nga kjo pjesë.

Luana ka lënë pa fjalë me trupin e saj, e veshur në bikini teksa noton nën ujë duke lënë pa fjalë ndjekësit e saj me linjat perfekte.

‘Po të mund të jetoja këtu’  – shprehet Vjollca në imazhin e ndarë me ndjekësit i cili përbën një prej të rrallëve që shfaq atë në bikini. /prive.al/

Image may contain: swimming, water and outdoor

Artikuj të ngjashëm