Nuri i shtatzënisë: Ja sa ka ndryshuar gruaja e Gold AG (FOTO)

By

Reperi Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira shumë shpejt do të bëhen prindër.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by 𝑬𝒓𝒎𝒊𝒓𝒂 𝑺𝒉𝒌𝒐𝒅𝒓𝒂 𝑨𝒈𝒖𝒔𝒉𝒊 (@dr.ermirashkodra) on

Goldi foli gjerë e gjatë për këtë pjesë në një intervistë për Prive para disa javëve.

Ermira është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe këtë pjesë e ka kaluar larg syrit të publikut.

Megjithatë, nuri i shtatzënisë është mëse evident në fytyrën e bukuroshes e cila ka ndryshuar pak në pamje. /Prive.al

.

Artikuj të ngjashëm