Imazhe nga pushimet e Afërdita Dreshaj!

By

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj, Jakub Kindl.

Tashmë është bërë e ditur që çifti kanë udhëtuar drejt Meksikës përkatësisht në Cancun.

Atje janë vetëm Dreshaj dhe Kindl ku në llogarinë e saj në SnapChat Afërdita po tregon se është duke bërë shumë qejf.

“Jeta është shumë e mirë” – ka shkruar në një nga fotografitë modelja.

Më poshtë mund ti shihni disa nga imazhet e Afërditës me hokeistin në Cancun

12625730_975669992481776_236868528_n 12625998_975670002481775_1374848329_n 12630844_975669952481780_765227545_o 12633213_975669965815112_1753160997_o 12648126_975669892481786_195779106_n 12660260_975669985815110_1901099726_n 12666233_975669975815111_1903181801_n a

Artikuj të ngjashëm