Kjo nuk pritej: Ledri Vula zbulon dhuratën e tij për pavarësi

By

Kur Ledri Vula ditën e djeshme nga Qendra Kulturore e Klan Kosovës, krah Faton Shoshit deklaroi se janë tre befasi për tre ditë, pak ksh mund ta ketë kuptuar mesazhin e koduar.

E duket se këtë Ledri Vula nuk e ka thënë pa shkas.

Krahas performimit përkrah Sabri Fejzullahut dje e Rita Orës nesër, sonte, reperi ka befasuar.

Ai ka publikuar projektin e ri muzikor ‘I vogël’ që është një reflektim në prag të 10 vjetorit të pavarësisë mbi fëmijërinë e vështirë nën okupimin serb dhe ëndrrat për të ardhmen.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm