Kida shton një tatuazh të ri në trup (FOTO)

By

Kida ka bërë një tatuazh të ri.

Këngëtarja i ka shtuar koleksionit të saj edhe një tigër të cilin mund ta shihni më poshtë.

Ndryshe, artistja po punon në projekte të reja muzikore dhe në albumin e saj të parë i cili mund të publikohet shumë shpejtë.

’PP’ dhe ‘Edhe sa’ janë projektet e fundit të lansuar nga Kida që mblodhën miliona klikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm