Nuk e keni dëgjuar këngën “Ritual” të Rita Orës? Nëse jo, ajo ka diçka për të ju thënë

By

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora njihet për hitet e saj të cilat dëgjohen anë e mbanë nëpër botë. Po ashtu edhe publiku i saj shqiptar ndjek çdo hap të saj dhe dëgjon me ëndje çdo këngë që ajo publikon.

Pikërisht  me anë të këtyre projekteve të saj muzikore ajo ka arritur të bëjë për vete miliona fansa nga e gjithë bota.

Së fundmi Rita Ora ka publikuar këngën e re e titulluar ‘Ritual’ të cilën e publikoi edhe me një klip.

Në Instagram me një lloj humori Rita ka postuar një foto ku ka shkruar:

‘Nëse dikush nuk e ka dëgjuar ende këngën Ritual” ku ajo shihet duke ngritur gishtin e mesëm dhe duke qeshur. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm