Cila është këngëtarja më hot shqiptare sipas Ardian Bujupit ?!

By

Këngëtari Ardian Bujupi iu përgjigj sonte pyetjeve në rubrikën Kutia të emisionit NIN.

Ai tregoi se momenti më i madh i jetës është ai kur ka depërtuar në top listat në Gjermani teksa poashtu deklaroi se nuk do e vriste askë në jetë.

Mes tjerash, Ardiani tregoi se a do bënte seks me dikë që në takimin e parë dhe çka mendon kur shikohet në pasqyre në mëngjes.

Por cila është këngëtarja më hot shqiptare sipas tij. Video e mëposhtme tregon reagimin e Ardianin pas pyetjes nga Liberta Spahiu. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm