Onati me këngë të re!

By

Dje ka publikuar këngën e re antari i Babastars, Majki e pas tij mesa duket do të vij Onati. Kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi në instagram reperi.

‘Në studio’ është shkrimi që e shoqëron fotografin e Onatit. Projekti i fundit që solli është në bashkëpunim me këngëtarin Blero në projektin ‘Jo Jo’.

Onati deri më tani ka ardhur në grupin TDS si dhe në bashkëpunime ndërkaq duket që shumë shpejt do të lançoj këngën e parë të tij solo.

Artikuj të ngjashëm