Si i ka punët me dashurinë Anxhela Peristeri? (VIDEO)

By

Anxhela Persiteri këtë vit konkurron në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Dikush i imi” punuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.

Këngëtarja foli për këtë paraqitje në një intervistë të fundit për Prive duke treguar edhe çfarë pret nga festivalit.

Por, si qëndron puna në jetën e saj private?

A është ajo e dashuruar?

Këtë përgjigje e kuptoni më së miri nga vet ajo në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm