Nora shkëlqeu mbrëmë në dasëm

By

Dasma e menaxherit të Babastars, Dekorim Sahiti mblodhi mbrëmë në një prej hoteleve të kryeqytetit shumë figura publike nga arti e politika.

Në këtë mbrëmje, e pranishme ishte edhe këngëtarja Nora Istrefi e cila bashkë me bashkëshortin, Robert Berisha, ishin pa dyshim një prej çifteve më të bukura të mbrëmjes.

Me një fustan të Valdrin Sahitit që i shfaqte zbuluar njërën këmbë dhe nën pamjen e kuruar nga Sellma dhe Kaci, Nora Istrefi reflektonte imazhin e denjë për një ceremoni të tillë.

Më poshtë fotografi të Norës vetëm por edhe me Robertin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm