Shpirti i shpirtit të Shyhretes!

By

Sapo është publikuar në Youtube, projekti më i ri i këngëtares Shyhrete Behluli.

Kënga e titulluar ‘Shpirti i shpirtit tem’ ka tekst të Ilir Beranit kurse për orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Puna në videoklip i është besuar produksionit EMF Creative dhe kënga në pak minuta nga publikimi duket të jetë shumë premtuese.

Projekti ka marrë shumë kritika pozitive nga fansat e këngëtares që mes tjerash e kanë komplimentuar ikonën e muzikës edhe për dukjen e saj të shkëlqyer. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm