Kush e vodhi “S’jena mo” të Majk dhe Ghetto Geasy? (VIDEO)

By

Mega-hiti “S’jena mo” e kënduar vite më parë nga Majk dhe Ghetto Geasy, është vjedhur nga kroatët.

Dy artistët kroatë me emrat Shomy dhe DJ Tonni e huazuan këngën e reperëve shqiptar dhe e publikuan vetëm pak ditë më parë.

Kënga në gjuhën kroate quhet ‘1 milion’ dhe nuk ka temë të njëjtë sikur ‘S’jena mo’.

Klikoni videon e mëposhtme ku mund të kuptoni të vërteta dhe të pavërteta të përmbledhura nga Prive të shtunën që sapo iku.

https://www.youtube.com/watch?v=BoQqsjck2ww

Artikuj të ngjashëm