Ja sa i pashëm është bërë djali i Shyhretes për maturë (FOTO)

By

Tashmë ka arritur moshën e maturisë.

Lum Salihu, i biri i këngëtares së famshme të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, të premten feston maturën.

Elegant në paraqitje, i veshur si mos më mirë, djali më i vogël i familjes e ka gëzuar fort nënën e tij.

Fotografinë e të birit këngëtarja e ka publikuar në Instagram ku e ka uruar për këtë përfundim të një faze të jetës.

“Lumi të uroj mbrëmjen e maturës dhe të dëshiroj suksese”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Lumi tê uroj mbrëmjën e matures,dhe të dëshiroj suksese

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm