Njiheshin kohë më parë, publikohet fotoja e Andit me konkurrenten e re të “Për’puthen”

By

Ndonëse sezoni i “Për’puthen” ku Andi Shehu ishte një yll, të njëjtën vëmendje po marrin edhe konkurrentët e rinj të emisionit të dashurisë.

Ajo që shton kureshtjen edhe më shumë është fakti që konkurrentet e vjetër dhe të rinj kanë miqësi. Shembull kemi Eduardin e sezonit të ri me Atdheun e sezonit të kaluar.

Por, tani po na del edhe një miqësi e re mes konkurrentësh, që nuk dihet nëse vazhdon akoma.

Fansat e emisionit kanë gjetur një fotografi të Andi Shehit me Alvisa Qarri. Foton mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm