Emina Çunmulaj shtrihet në krevatin e foshnjës: “Nuk ka vend më të mirë”

By

Të gjithë që ndjekin Emina Çunmulaj e dijnë fare mire edhe karakterin e saj lozonjar.

Ajo së fundmi ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram. Modelja shihet e shtrirë në krevatin e foshnjës së bashku me të.

Çka e bën qesharake faktin është se modelja është një grua e gjatë 1.83 metra dhe dukshëm nuk ka asnjë problem të shtrihet në shtratin e vogël.

“Po, jam 1.83 metra dhe më zë krevatin”, shkruan ajo duke përfunduar me, “Nuk ka vend më të mirë”.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm