Detaje nga kënga e re e 2TON

By

Dje, 2TON njoftoi se një projekt i ri muzikor është gati.

Kënga e cila është finalizuar quhet “Kujt i thu” dhe do të publikohet javën që vjen.

Këtë e ka zbuluar vet artisti nga Ferizaj duke mos treguar datën e saktë.

Ky projekt pason “Boni t’fala” të cilën e solli pak muaj më parë me video të dërguara nga fansat e tij./Prive.al

View this post on Instagram

aaa qa po vjen….

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm