Nita Latifi mezi po pret ta ndajë këtë gjë me ne!

By

Nita Latifi është duke punuar për projektin e ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Nita ndau një postim nga studio muzikore dhe shkroi:

“Mezi po pres me nda me juve këtë këngë, e kom të shpirtit”.

Ajo nuk ndau detaje se kur do të lansohet kënga, por shpresojmë ta dëgjojmë sa më shpejt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm