Çfarë i ka ndihmuar Era, Skivit para disa viteve?!

By

Skivi i ka zbuluar për herë të parë 10 gjërat që nuk i keni ditur për të.

Reperi i cili pritet të sjell këngë të re së shpejti, tregoi cfarë i ka ndodhur në moshën 16 vjeçare, pse shkoi në Amerikë dhe çfarë i ndihmoi Era Istrefi shumë vjet më parë.

Përveç këtyre, Skivi tregoi edhe një të pathënë për babanë e tij dhe shumë gjëra të tjera interesante të cilat ju mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm