Eranda Libohova i rikthehet dashurisë së parë

By

Këngëtarja Eranda Libohova duket që ka bërë një investim të madh por që ia ka vlejtur plotësisht.

Ajo ka blerë një makinë të tipit Citroen C3 dhe këtë, shkaku i një arsye të veçantë.

Këngëtarja që prej fillimit për një kohë ka vozitur një veturë të kësaj marke dhe si rrjedhojë, për të ka një afeksion special.

Këtë e ka vulosur përmes postimit të fundit ku shprehet: ‘U riktheheva tek dashuria e parë. Citroen, unik si ty!’.

Ta gëzojë! /Prive.al/

U riktheva tek dashuria e pare…? ❤️ #newcitroenC3 #citroenalbania UNIK SI TY!

A post shared by Eranda Libohova (@erandalibohova) on

Artikuj të ngjashëm