Nga pamjet e para të videoklipit Bardhi dhe Majk premtojnë një super hit

By

Është konfirmuar tashmë bashkëpunimi i shumëpritur mes Bardhit dhe Majk.

Dyshja po vijnë me një këngë që titullohet “Përgjithmonë”.

Kënga e re e shoqëruar me videoklip do të lansohet të dielën në ora 18:00.

Dyshja kanë ndarë edhe disa pamje nga videoklipi i ri që premton të jetë një hit i vërtetë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Artikuj të ngjashëm