Nuk iu lejua ta takojë vajzën, Dafina nën lot rrëfeu periudhën më të vështirë të jetës së saj

By

Dafina Dauti është njëra prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka dy vajza, gjatë rritjes së të cilave ka pasur përjetime e sfida të shumta.

Për këto dhe shumë të tjera ajo ka bërë një rrëfim emocionues dhe të pa thënë më parë.

Nuk iu lejua ta takojë vajzën, Dafina nën lot rrëfen për periudhën më të vështirë të jetës të saj.

Artikuj të ngjashëm