Kur bëhesh nënë ke këto dilema! Atë që po ndjenë Learta Jakupi, mund ta ndjeni të gjitha që jeni nëna

By

Learta Jakupi, sopranoja kosovare e njohur edhe si nusja e këngëtares Shyhrete Behluli, është bërë nënë për herë të parë para dy vitesh.

Dhe derisa ka një vogëlush me emrin Matin, ajo po përballet me disa dilema, me të cilat potencialisht përballen të gjitha nënat.

View this post on Instagram

Zemrat❤❤😍

A post shared by Learta Jakupi🖤 (@leartajakupii.fan) on

Jakupi në Instagramin e saj, ka publikuar disa deklarata që lidhen me rritjen e fëmijëve derisa je një nënë e cila punon, apo edhe ka biznes të sajin sic ka Learta.

“Unë nuk kam orar na 9 deri në 5-së. Orari im i punës është kur i hap sytë, deri kur i mbyll sytë”.

“Presim nga gratë që të punojnë sikur nuk kanë fëmijë, dhe presim nga to që t’i rrisin fëmijët sikur nuk punojnë”.

“Faji që ndjen një nënë e cila punon është i vërtetë!”, janë disa nga deklaratat e Leartës të publikuara në Instagram së fundmi. /Prive.al

Po ju nëna, e ndjeni atë që po ndjen Learta?

Artikuj të ngjashëm