Mali do e ketë gjithnjë kujtim ditëlindjen e parë falë dhuratës fantastike!

By

I vogli simpatik i estradës, Mal Limani sot mbush një vit jetë!

Djali i këngëtares Shkurte Gashi dhe Albert Limanit këtë ditë të shënuar do ta ketë gjithnjë të veçante dhe do ta kujtojë gjatë për një arsye – dhuratën e menduar nga prindërit.

View this post on Instagram

A post shared by Albert (@albertlimani)

Prive.al mëson ekskluzivisht nga burime të sigurta se sot pasdite do të publikohet projekti i dedikuar Malit.

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Gashi do të sjellë një këngë, pa dyshim më personalja ndonjeherë dedikuar të shtrenjtit të saj!

Mezi po e presim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm