Lind Emina Çunmulaj (FOTO)

By

Modelja Emina Çunmulaj sapo ka lindur vajzën e saj.

Bukuroshja e vogël do quhet Ella Faria Nazarian dhe ka lindur me peshë rreth 3 kilogram e 300 gram me gjatësi prej 53 centimetrash.

Screenshot_2016-03-29-10-10-27

Artikuj të ngjashëm