Nëse ju ka ikur! Qasti kur Ledri Vula i thotë Dua Lipës “Ta ha zemrën” në Sunny Hill!

By

Javën që lamë pas, të premten të shtunën dhe të dielën, kryeqyteti kosovar Prishtina u elektrizua nga atmosfera që solli FESTIVALI SUNNY HILL!

Në këtë festival tanimë ndërkombëtar, u prezantuan yje internacionale si Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris e Dua Lipa, por edhe artistët lokalë.

Përfshirë Ledri Vulën, ky koncert solli edhe shumë emra të tjerë në skenë.

Por do ndalemi pak te Ledri i cili pati një moment emocionant!

Reperi derisa falënderoi familjen e tij e menaxherin Faton Shoshi për përkrahjen e vazhdueshme, iu falënderua edhe Dua Lipës të cilës i tha edhe “Ta ha zemrën”!

Image result for ledri dua lipa

Kujtojmë që shumë vjet më parë, dyshja patën nisur një romancë e cila përfundoi shumë shpejt.

Ndiqeni deklaratën e Ledrit në linkun më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm