Ronela Hajati “djeg” rrjetin, publikon foton topless dhe më pas bllokon komentet!

By

E guximshme dhe me një shpirt rebel, këngëtarja Ronela Hajati është nga ato artistet që gjithmonë i dëgjohet zëri.

Hajati që po ashtu shquhet për një fizik atraktiv, mbrëmjen e së hënës ka publikuar një fotografi e cila bëri xhiron e rrjetit.

Këngëtarja kishte pozuar topless, duke i kthyer shpinën kamerës e e veshur vetëm në një palë xhinse, të cilat nxirrnin në pah format e saj bombastike.

Në këtë imazh tejet seksi, ajo ka vendosur që t’i bllokojë komentet duke mos lënë kështu hiç mundësi për t’i shkruar asaj qoftë kritikë e qoftë ndonjë kompliment. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm