Patrisi e mbanë ritmin e Tuna këndon, i patë duke bërë muzikë bashkë?

By

Të dy i takojnë botës së artit, ajo ka një zë fantastik e ai pjesëtar i Filarmonisë së Kosovës si baterist.

Këngëtarja e famshme Tuna dhe partneri i saj Patris Berisha, zor se janë parë ndonjëherë duke bërë muzikë bashkë deri në këtë moment.

Dyshja e famshme që kanë edhe një djalë bashkë, Tianin, kanë kënduar mbrëmë për qejfin e tyre në një bar të Prishtinës, derisa këngëtarja po shoqërohej nga piano dhe ritmet e Patrisit. /Prive.al

View this post on Instagram

I keni pare ndonjehere duke bere muzike bashke? Tuna dhe Patrisi 😍 @tunasejdi @patrisberisha

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm