Buta e thotë: “Jam në një lidhje dashurie” – por me kë? (VIDEO)

By

Mund të na duket shumë e pazakontë ta dëgjojmë nga ai, por kur vjen puna te sinqeriteti, reperi Buta nuk lëshon pe.

Reperi kontrovers, i njohur për stilin e tij të veçantë në të veshur e në hip-hopin trap, e pranoi para mikrofonit të Klan Kosovës, se është në një lidhje dashurie.

I pyetur menjëherë pas performancës së tij në Sunny Hill Festival, ai ka thënë se është në lidhje dhe se po i shkon shumë mirë.

Ndërsa Prive merr vesh se e dashura e tij është një vajzë nga vendlindja e reperit, Ferizaj, ku Buta ende jeton megjithatë, reperi nuk ka vendosur ta bëjë të ditur identitetin e vajzës.

Ndiqrni të plotë deklaratën e reperit në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm