Ndër këngëtaret më të mira të muzikës live, por sa paguhet në një mbrëmje Shkurte Gashi? (VIDEO)

By

E ka zërin pushkë sic thotë populli, dhe gjithmonë ka kënduar pranë një orkestre e live.

Këngëtarja e njohur shqiptare Shkurte Gashi, ka pothuajse 20 vjet karrierë muzikore dhe jetën e saj ia ka dedikuar muzikës.

E meqenëse ku është ajo është atmosfera e gjallëria, sa paguhet këngëtarja për një natë?

Këtë yetje Gashit, ia shtron Alaudin Hamiti në emisionin Nd’rrimi i Natës, ku Gashi vjen si mysafire këtë të hënë në ora 21:00.

Për këtë e plot detaje të tjera, mos e humbisni emisionin në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm