Mos e humbni pa dëgjuar “M’ke mungu” nga Bruno dhe Nora

By

Ashtu siç paralajmëruan, Bruno dhe Nora Istrefi publikuan projektin e përbashkët muzikor.

“M’ke mungu” mban emrin kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Bashkëpunimi muzikor është realizuar me videoklip dhe të plotë mund ta dëgjoni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm