Nuk zgjati as një muaj, dyshja e njohur ndërpret raportet me vetëm një ‘mesazh’

By

Gjithçka përfundoi para se realisht të merrte formë.

Ato sythe të njoma dashurie që po lindnin në mes tyre, u thanë shpejt, në vetëm një muaj.

Flirti i modeles Bella Hadid me këngëtarin Drake, ka marrë fund para se të fillonte.

Supermodelja 21 vjeçare dhe muzikanti 31 vjecar, thuhet të mos jenë dule folur më, pasi që ai e ka ndërprerë romancën në mes tyre me vetëm një tekst mesazh, një muaj pasi u bënë bashkë.

Dyshja kishte filluar lodhjen në Tetor, fiks një vit pasi engjëlli i Victoria’s Secret u nga ish i dashuri The Weeknd, por tani besohet se gjërat janë “thartuar” në mes Bellës dhe Drake.

“Gjërat morën fund kur ai i dërgoi një mesazh”, ka thënë një burim afër çiftit për revistën amerikane US Weekly. “Ata më nuk po flasin”. /Prive.al

Unimpressed: Bella Hadid, 21, is 'no longer talking' to Drake, 31, after he 'basically ghosted her' by ending their brief romance via text message (pictured earlier this week)

 

 

Artikuj të ngjashëm