Nata e Prive: Intervistë Nexhmie Pagarushën e yje të tjerë (VIDEO)

By

Jo më kot i janë referuar gjithmonë si bilbili i këngës shqipe. Për dekada me radhë, ajo na ka mahnitur me zërin e saj e sonte në Prive, na mahnitë me sharmin.

Këtë mbrëmje Prive ju sjellë intervistë me këngëtaren e njohur shqiptare Nexhmie Pagarushën dhe Violeta Kukajn.

Reperi Majk vjen me përgjigjet e tij në rubrikën 50-të pyetjet, ndërsa Skivi i Baba Stars përgjigjet në intervistën 60-të sekondëshe e Blero flet per kengen “BINGO”.

Kurse Elinel, tregon se cfarë do të bëjë me Drake!

Sonte në ora 19:00-të, mos iu shqitni ekranit të Klan Kosovës, për këto materiale interesante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm