MOTRA E GENTËS ME KOCKA NË BARK!

By

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret e cila ka një fizikë shumë seksi dhe të ushtruar por këtë aspekt keq nuk po i’a len as motra e saj.

Në një foto të publikuar nga Genta, shihet Mani e cila ka shfaqur belin e hollë dhe të ushtruar mirë në palestër.

Për të parën here Mani u shfaq në klipin e motrës ‘Shkune, Tune’.

Ismajli aktualisht është në Amerikë pranë familjes së saj duke pushuar dhe duke marrë energji për sezonin e verës që do jetë shumë i angazhuar për të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm