Gold AG ka gati projektin e rradhës!

By

 

Reperi i njohur, Gold AG, pas projekteve ‘Babë’ dhe ‘E kam emrin Preshevar’ duket se ka gati diçka të re për publikun.

Të paktën kështu ka njoftuar vetë ai përmes profilit të tij në Instagram, duke thënë se kënga e re ‘Në Dukagjin” do të jetë e qasshme më 1 mars.

Nuk dihet nësë ky projekt është dedikim apo thjesht titulli i këngës korrespodon me diçka të tillë por sidoqoftë koha do e tregojë më së miri këtë gjë.

Juve nuk ju mbetet gjë  tjetër veçse të prisni pasi që pa pikë dyshimi do i’a vlejë një gjë e tillë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm