KUSH DO T’IA KALOJ ERMAL MAMAQIT?

By

Prezantuesi dhe komediani Ermal Mamaqi në faqen e tij në facebook ka publikuar një fotografi me një vogëlush.

“Vetëm ky shoku i vogël këtu dua që të ma kaloj në çdo fushë jetës” – ishte shkrimi i tij.

E jo vetëm që do e lërë t’ia kaloj por edhe do i hap dyert birit të tij.

Në anën tjetër ky shkrim duket të jetë edhe thumb për konkurentët e tij për të cilët Mamaqi nuk do të jetë dhe aq i dashur./Prive.al

3052391e4917d52faecdf32a3f8e607c628ae48c3b6ed9210c5b3c512c539596

 

Artikuj të ngjashëm