Seldi jep arsyen befasuese të ndarjes nga Mimoza – “S’mund të bënim fëmijë dhe…”

By

Seldi dhe Mimoza ishin një nga çiftet më të komentuara përgjatë gjithë kohës që ishin bashkë dhe dyshja sollën edhe dy bashkëpunime shumë të suksesshme në muzikë. Por në muajt e verës fansat e tyre morën lajmin e keq se çifti që u fejuan në tetor të vitit të kaluar, ishin ndarë.

Ishte Seldi ai që foli i pari mbi ndarjen duke u shprehur se vazhdon të ketë shumë respekt për Mimozën.

Seldi i ftuar në “Thumb” ka zbuluar më shumë mbi ndarjen duke u shprehur:

“Nuk e çuam veten deri në atë pikë që të bëheshim me fëmijë dhe ta linim fëmijën rrugëve”.

Artikuj të ngjashëm