Ju prezantojmë me banoren e re: Melisa Lleshi

By

Sonte shtëpisë më të madhe dhe të famshme në vend është shtuar një banore e re.

Ajo është Melisa Lleshi, këngëtarja shumë e dashur për publikun.

Artikuj të ngjashëm