Momenti i sikletshëm në ‘Dance with me’: Çka ndodhi gjatë numrit të kërcimit?

By

Balerina e Klan, Alba Hoxha është përballur me një moment të sikletshëm teksa realizonte numrin me Valer Kolnikajn, ish-banorin e ‘Big Brother’ që konkuron në spektaklin “Dance With Me”.

Momenti i ka rënë në sy shikuesve teksa më pas vetë balerina ka shpërndarë momentin ku tenton të ngrihet në shpatullat e Valerit, por numri has në vështirësi dhe krahas videos,

Në postimin e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, balerina Hoxha shkruan: “Epo gjëra që ndodhin janë. Në jetë shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime dhe nuk është dështim nëse rrëzohesh, por është sukses nëse arrin të ringrihesh.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm