Jessie J ‘hakmerret’ për fëmijërinë

By

Këngëtarja me vokal shpërthyes, Jessie J, gjatë një koncerti të saj i është “hakmarrë” të gjithë atyre që në vegjëli nuk e kanë lënë të këndojë lirshëm.

Në Instagram ajo postoi një video të shkëputur nga performanca e saj e fundit, ku shihet duke kënduar me aq fuqi sa ka, dhe tek përshkrimi ka dhënë sqarimin:

“Unë këndoj fort dhe këndoj me zë të lartë për veten time të moshës 10-vjeçare që më thanë të heshtja dhe nuk më lanë të këndoj në korin e shkollës”.

Artikuj të ngjashëm