Skivi në seks treshe me kolege të estradës ?!

By

Reperi nga Babastars, Skivi, ishte sonte në Prive për të folur për planet artistike në karrierë dhe pak edhe për jetën private.

Visari zbuloi se tashmë janë finalizuar punët në albumin e tij të parë i cili do të publikohet së shpejti.

Muzika rap, paratë, dashuria dhe seksi janë katër tema që trajtohen në krijimet muzikore të albumit që pritet të ketë jehonë të madhe.

Mes këngëve të albumit, njëra që do lançohet shpejt është ‘Treshe’, një prodhim muzikor që flet për marrëdhënie intime me dy femra. Kur u pyet se a janë ato kolege estrade, siç kishte deklaruar edhe më parë në Prive, Skivi nuk e mohoi këtë fakt.

Detajet ju sjell materiali i mëposhtëm ku Skivi flet pos për albumin dhe ‘Treshe’ edhe për statusin e tij aktual. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm