LYRICAL SON PUBLIKON ‘A THU KUSH’?! (VIDEO)

By

Reperi nga labeli P.I.N.T ka publikuar kënën e tij të re të shoqëruar me videoklip.

Ky projekt mban emrin ‘A thu kush’ dhe është në zhanrin ‘house’.

Klipi i saj është punuar nga VSM e në minutat e para ka arritur pëlqimin e publikut të Festimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm